تبلیغات

خلاصه کتاب موفقیت

۰
تیم خودی میدارد می نویسد در مورد چیزهایی که ما فکر می کنیم شما می خواهم. کسب و کار خودی تا به مشارکت های وابسته ، بنابراین ما ممکن است سهمی از درآمد حاصل از خرید خود را دریافت کنید.

man reading book london
لوک مک گرگور/رویترز
اگر شما به دنبال آن لبه، که راز موفقیت، پاسخ ممکن است در حال حاضر در دسترس شما باشد.در حالی که شما ممکن است فکر می کنم این راهنمایی از نزدیک محافظت می شود، حقیقت این است که بسیاری از جهان ثروتمندترین و موفق ترین مردم آشکارا اسرار خود را به موفقیت به اشتراک گذاشته اند. و چه کسی بهتر از موفق ترین جهان وجود دارد تا از آن درس بگیرد؟

رهبران صنعت، کارآفرینان، و افراد مشهور به طور یکسان همگی به تأثیری که این کتاب ها بر شیوه زندگی خود داشته اند اعتبار داده اند. این که آیا آن را توضیح می دهد که چگونه به درستی سرمایه گذاری پول خود و یا آموزش اصول خود مدیریت به شما، این کتاب ها شکستن نیشگون گرفتن کوچک و تغییرات شما نیاز به ایجاد برای رسیدن به اهداف خود را، آنها حرفه ای و یا شخصی است.

در زیر ، خودی میدارد جمع آوری کرده است 10 کتاب نوشته شده توسط بسیار موفق ، جایی که آنها فاش راهنمایی و ترفندهای خود را نسبت به مسیر موفقیت.

"میلیونر همسایه"
1Millionaire
آمازون
پزشکان استنلی و دانکو ۲۰ سال را صرف مصاحبه با اعضای باشگاه نخبه کردند که ارزش خالص آن ها از یک میلیون دلار فراتر رفت. یافته های آنها منجر به هفت قانون قطعی شد، از زندگی زیر وسایل شما گرفته تا انتخاب عاقلانه شغل شما. این کتاب به شما راهنمایی سرمایه گذاری برای ضربه زدن به آن بزرگ یاد نمی دهد، بلکه چگونه به رهبری یک شیوه زندگی است که ایجاد ثروت است.

خرید: $9.99 برای Kindle, $10.09 برای Paperback

"بابای پولدار پدر بیچاره"
1RichDad
آمازون
رابرت کیوساکی این دو تأثیر را بر رشد زندگی اش به اشتراک می گذارد که یکی از نظر مالی ناموفق و دیگری مسئول مالی است. یکی از مضامین اصلی که او برای یادگیری و مدافعی آمد این بود که «طبقه فقیر و متوسط برای پول کار می کنند» در حالی که «ثروتمندان برای آن ها پول کار می کنند.» کیوساکی در طول کتاب به دنبال آموزش سطحی از سواد مالی است که اغلب در آموزش رسمی نادیده گرفته می شود.

خرید: $4.81 برای Kindle, $12.97 برای Paperback

"سرمایه گذار هوشمند"
1IntelligentInvestor
آمازون
پرهیز از معمول "نمی تواند شکست" زمین استراتژی، کتاب گراهام بر حداقل سازی از دست دادن تمرکز دارد، نه حداکثر سازی سود. با تأیید وارن بوفه این کتاب به عنوان «بهترین کتاب سرمایه گذاری تا کنون نوشته شده است»، کار گراهام در طول سال ها تحسین ها و جوایز متعددی دریافت کرده است. این کتاب شما را از طریق سرمایه گذاری اصول اولیه و به شما درک اساسی از چگونگی کار وال استریت.

خرید: $13.99 برای Kindle, $13.68 برای Paperback

"48 قانون قدرت"
1LawsofPower
آمازون
این کتاب ۳۰۰۰ سال تاریخ را به ۴۸ قانون برای دستیابی به موفقیت متراکم می کند. با قوانینی از «هرگز از استاد پیشی نگیر» گرفته تا «از ناهار رایگان بی آبرو نکن»، این کتاب توسط سرمایه گذاران، CEOs و حتی افراد مشهوری مانند قافیه های ۵۰ سنت و بوستا مورد استفاده قرار گرفته است.

خرید: $13.65 برای Paperback

"صفر به یک"
1ZerotoOne
آمازون
کتاب پیتر تیل بر رد این تصور غلط تمرکز دارد که دیگر مرز وجود ندارد. او ذهنیت تفکر را برای خود موعظه می کند تا فضا را پیدا کند و به معنای نوآوری و خلق است. هدف این کتاب این است که به شما یاد دهد که سوال بپرسید و نه تنها در رد پای دیگر هم فکران دنبال کنید.

BUY: $14.99 for Kindle, $6.58 for Paperback

"بیدار کردن غول درون"
1GiantWithin
آمازون
در "بیدار غول درون"، تونی رابینز به دنبال آن است که تکنیک های لازم برای به دست گرفتن کنترل زندگی خودتان را به شما بدهد. یک متخصص در روانشناسی تغییر، رابینز به شما ابزار برای رسیدن به عملکرد اوج خود را - برای بدن، روابط، و یا امور مالی خود را می دهد.

BUY: $13.99 for Kindle, $10.92 for Paperback

"ثروتمندترین مرد بابل"
1Babylon
آمازون
به گفته جورج کلاسون، عقل سلیم لزوماً دانش رایج نیست. این کتاب با هفت قانون ساده به مدرسه فکر پایبند است که موفقیت بر تغییرات سبک زندگی لولا می شود.

BUY: $1.99 for Kindle, $6.71 for Paperback

"گریت: قدرت شور و استقامت"
1Grit
آمازون
برای آنجلا Duckworth، موفقیت مبتنی بر استعداد نیست، اما پافشاری- و شور محور: "گریت" خود را. این کتاب اهمیت تلاش بر موفقیت را ترویج می کند و اینکه چگونه گریت می تواند بر هر شرایطی که در مقابل آن قرار داده ای غلبه کند.

خرید: $14.99 برای Kindle, $17 برای Paperback

"The 7 Habits of Highly Effective People"
17Habits
آمازون
موفقیت به همان اندازه نگرشی است که سبک زندگی است، به همین دلیل است که حکایت های کووی از داستان های خانوادگی گرفته تا درگیری های تجاری را در بر می گیرد. با تم از تسلط بر خود به فعال بودن، این کتاب سعی خواهد کرد برای تغییر نگرش و چشم انداز خود را نسبت به پیدا کردن موفقیت.

BUY: $5.59 for Kindle, $10.72 for Paperback

"فکر کن و پولدار شو"
1ThinkRich
آمازون
خلاصه کتاب ناپلئون هیل که در ابتدا در سال ۱۹۳۷ منتشر شد، قدیمی است، اما منسوخ نشده است. پیام های در آن منحصراً مالی نیستند، زیرا هیل ثروت را به محدوده ارزش پولی محدود نمی کند. هیل با داستان هایی از بازرگانان برتر آن زمان در می یابد که موفقیت به همان اندازه از رضایت شخصی حاصل می شود که از استعداد مالی است.

منبع
+ نوشته شده توسط Sajed در ، ۸۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر